Hakkımda

Herkese merhaba, ben Fehiman ^_^

26 yaşındayım.

İzmir'de doğdum ve büyüdüm.

Psikoloji bölümü mezunuyum.

Kitaplarla ilkokul yıllarımda tanıştım. Bu yıllarda okuduğum Jules Verne'in Dünyanın Merkezine Yolculuk'u sayesinde fantastik türünü keşfettim; bana okumayı sevdiren de bu tür oldu. Fantastik dışında bilim kurgu, macera, gerilim ve polisiye türlerini tercih ediyorum. Fakat son birkaç yıldır ilgi alanım, bilim kurgu ve çizgi romana doğru kayıyor.

Dizi ve film tercihim de kitaplarla paralellik gösteriyor. Ağırlıklı olarak fantastik, bilim kurgu, macera ve komedi türlerindeki dizi ve filmleri izlemeyi seviyorum. Ama dizilerde, filmlerdeki kadar seçici değilim; dizinin konusu veya oyuncu kadrosu ilgimi çekiyorsa, o diziyi izleyebilirim. Ayrıca, animasyonları ve çizgi filmleri izlemeyi de seviyorum.

Hobilerim çeşitlilik gösteriyor. Çünkü anlık heveslerle birçok hobiye yönelsem de kısa bir süre sonra sıkılıyorum ve o uğraşı bırakıyorum. Ara sıra bu anlık heveslerim geri geliyor ve işi bitirmiş olabiliyorum :) Eskiden voleybol ve polimer kille ilgiliydim. Şu sıralar ise defter yapma, örgü örme, ahşap boyama gibi çeşitli DIY projeleriyle uğraşıyorum.

Yorum Cadısı'nı okuduğum kitaplar, izlediğim dizi ve filmler hakkında düşüncelerimi paylaşmak; haberlerini ulaştırmak ve tanıtmak amacıyla 2012 yılında açtım. Bu konuda bana destek olan herkese sonsuz teşekkürler ;)

4 yorum:

 1. Merhaba Fehiman, çok başarılı yazıların var, tebrik ediyorum.

  YanıtlaSil
 2. sizinle bir çok ortak yönümüz var sizin gibi fantastik kitap seven kişileri görmek doğrusu beni mutlu ediyor sizinle daha yakından tanışmaktan mutluluk duyarım.Kitap seçimlerimde yorumlarınızı dikkate alacağım yazılarınızın devamını bekliyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kitap tavsiyelerimizi birbirimize iletmemiz için bana, iletişim kısmındaki mailden ulaşabilirsiniz ^_^

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...