30 Nisan 2017 Pazar

22. İzmir Kitap Fuarı


Kitap fuarının son gününden herkese merhaba :) Bu sene kitaplardan çok arkadaşlarla buluşma odaklı bir fuar macerası deneyimledim. Rahatsız olduğum için fuarda stand görevlisi olarak çalışamadım ve sadece bir gün boyunca, 29 Nisan'da fuardaydım. Yine de arkadaşlarla hasret giderebildiğim, listemdeki kitapları alabildiğim için mutluyum ^_^


Fuar ganimetlerim hiç bu kadar az olmamıştı sanırım :D Geçen seneki vurgunun yarısından çoğu kitaplığımda, okunmayı beklediği için bu sene çok fazla kitap almak istemedim. Ufak bir liste oluşturup fuara öyle gittim.

Sandmanler ve Ay Zalim Bir Sevgilidir, listemde olan kitaplardandı. Sandman'in 1. sayısı elimde olduğundan kalan iki tanesini aldım. Yakın zamanda, Sandmanleri arka arkaya okuyacağım bir mini şölen yapmayı planlıyorum ;)

Domingo'dan alınanlar listemde yoktu; Damla'nın aklıma girmesiyle, gün sonunda kendimizi tekrar standın önünde bulduk :D Aslında, Middlesex ile Aşk ve Gurur ve Zombiler'i uzun zamandır almak istiyordum. Domingo'nun fuara özel 3 kitap kampanyasını görünce yanlarına Kâhya ve Klara'yı da attım. Yazarın yıllar önce bir kitabını okumuş, beğenmiştim. Bu kitabının konusu hoşuma gidince alayım, dedim.

Kitapların üstündeki mini defterler ise Epsilon'dan. Game of Thrones'lu bu üçlü defter seti 10 liraydı. Onları da almış bulundum ^_^

NTV Yayınları'ndan da almak istediğim birkaç kitap vardı ama yayınevi bu sene fuarda yoktu. Onları bir ara alışveriş sitesinden alırım artık :)

post signature

4 yorum:

 1. Geçtiğimiz Salı günü ordaydım. Listesiz, plansız gittik 3 arkadaş. Sonuçta aldığım kitaplar oldu ama hala yazamadım :D Güzel geçmiş senin gezmende anladığım kadarıyla iyi okumalar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler :) Yazını bekliyorum ^_^

   Sil
 2. Ben de fuardan nasiplenenlerdenim. Birçok kitap aldım. Hatta blogumda aldığım kitaplar hakkında bir yazı yazmıştım. http://birtutamkarinca.blogspot.com/2017/04/22-izmir-kitap-fuar.html

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...