26 Haziran 2013 Çarşamba

Tanıtım + Haber: George R.R. Martin - Ejderhaların Dansı (A Song of Ice and Fire, #5)


Goodreads Puanı: 4.20 (124,840 oy)
Çıkış Tarihi: 05/07/2013
Liste Fiyatı: t 25,00 | t 25,00
Sayfa Sayısı: 608 | 624

Kötülüğün yükseldiği bir vakitte olaylar; kanunsuzların, rahiplerin, askerlerin, derideğiştirenlerin, asillerin ve kölelerin büyük roller oynadığı bir sahnede geçmektedir. En zorlu dans, Ejderhaların Dansı başlamaktadır. Daenerys Targaryen, toz ve ölüm dolu topraklar üzerinde hüküm sürmektedir. Tyrion Lannister, yeni müttefikler edinmiş, bilinmezlerle dolu bir serüvene çıkmıştır. Donmuş kuzeyde Jon Kar, Sur'un ötesinden gelen buzdan düşmanlarla ve en yakınları arasından hasımlarla karşı karşıyadır.
Yedi Krallık'ın akıbeti, uçurumların kenarındadır.

Fantastik edebiyat tarihinin en iyi serilerinden.
Los Angeles Times

Edebiyat dervişi George Martin çok yaşa!
The New York Times

Ejderhaların Dansı, olması gerektiği gibi bir epik fantastik eser: tutku dolu, merak uyandıran, tatmin edici derecede detaylı, güzelce hayal edilmiş.
The Washington Post

Buz ve Ateşin şarkısı sağlam bir şekilde çok satanlar listelerinde çünkü muhtemelen en iyi fantastik seri.
Detroit Free Press

Epsilon Yayınevi, kitabın konusu ve çıkış tarihi hakkındaki bilgileri facebook adresi üzerinden duyurdu. Serinin beşinci kitabı Ejderhaların Dansı, önümüzdeki hafta çıkıyor. Serinin altıncı kitabının çıkış tarihi ile ilgili de haber var. George Martin bu zamanlarda altıncı kitabı yazıyor. Entertainment Weekly'nin George Martin'le yaptığı bir röportajda  Martin, serinin altıncı kitabı olan The Winds of Winter'ı 2014'te bitirmeyi umduğunu söyledi.

post signature

0 yorum:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...