18 Ocak 2017 Çarşamba

Kitap Alışverişi | 11


Ocak ayının başında Sherlock'un yeni sezonu başlamıştı, bildiğiniz üzere... Sonraki hafta Endeavour'un 4. sezonu başladı; bir gün sonra ise Elementary, yeni bölümleriyle sezona kaldığı yerden devam etti. Birkaç hafta boyunca, birbirinden değerli 3 polisiye dizisini arka arkaya izleyerek polisiye ziyafeti çektim. Önce Sherlock, sonra Endeavour, daha sonra Elementary derken uzun zamandır polisiye okumadığımı fark ettim. Kitaplığımda okunacak polisiye bulamayınca, kitap almaya karar verdim ^_^

Agatha Christie'nin birkaç kitabını okumuştum. Fakat bendekiler eski basım olduğundan Altın Kitaplar'dan çıkanları edinmek istiyordum. Renkli Kitap'ın şuradaki listesini baz alarak bir okuma sırası belirledim ve 6 kitap aldım.

Gizli Düşman, Ölüm Sessiz Geldi, Roger Ackroyd Cinayeti, Kahverengi Elbiseli Adam, Poirot Araştırıyor ve Dersimiz Cinayet kitaplarını aldım.

Alışverişi Okuoku'dan gerçekleştirdim. Kitaplar sorunsuz bir şekilde elime geçti. Gerçi, kitapların uçlarında kıvrılmalar ve sırt kısımlarında ezilmeler var. Fakat bunlar, internetten alışveriş yapıldığında yaşanabilecek şeyler diye çok da umursamadım.

Kargo şirketi olarak UPS'yi tercih ettim ve ondan da bir sorun yaşamadım.

Yaptığım son kitap alışverişinden sonra, bu alışveriş ilaç gibi geldi :) Aldıklarımı okuyup yorumlamak için sabırsızlanıyorum. Açılışı, Ölüm Sessiz Geldi ile bu hafta içinde yapmayı planlıyorum :)


post signature

4 yorum:

 1. Annem de (kendisi amansız bir polisiye sevdalısı) kitaplarını küçükken okumuş ve tekrar okumak istiyor.Bir düşündürdün ona süpriz yapıp gidip alsam mı kitapları ^^
  Ayrıca katılıyorum,internetten alışveriş yapıldığında kitaplarda illa sorun çıkıyor.(Sorundan kastım ezilmeleri vb.)
  Güle güle oku ^^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel bir sürpriz olur aslında ^_^ Teşekkür ederim :)

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...