13 Kasım 2012 Salı

Tanıtım: Pucca - Allah Beni Böyle Yaratmış (Pucca Günlük, #3)


   Küçük Aptalın Büyük Dünyası Pucca Günlük ve Pucca Günlük ve Geri Kalan Her Şey kitaplarıyla tanınan ve kısa zamanda kendini okuyucuya sevdiren Pucca'nın yeni kitabı geliyor! Twitter adresinde kitabın 20 Kasım'dan sonra çıkacağını ve 21 Kasım'da Tüyap Kitap Fuarı'nda olacağını belirtti :) 

   Kitabın arka kapak yazısı ise şu şekilde;
   Sanal âlemin en bilinen isimlerinden PuCCa, hikâyelerine kaldığı yerden devam ediyor. İlk kitabı "Küçük Aptalın Büyük Dünyası" ile bol bol güldüren, ikinci kitabı "Ve Geri Kalan Her Şey" ile yer yer hiizünlendiren PuCCa, serinin üçüncü kitabı "Allah Beni Böyle Yaratmış "ta "Ayaklarına kadar uzanan simsiyah montu ile Kenan Imirzalıoğlu'nun içerisine bisiklet pompasıyla hava basmışlar gibi duruyordu" diye tanımladığı, şimdiye kadar hiç yazmadığı Ankaralı'yla ilişkisini ve üniversite hayatını anlatıyor...
   "Yediğini, içtiğini, gezdiğini gördüğünü değil, bize başına neler geldiğini söyle" dedirten tek yazar olma özelliğini kimselere kaptırmayan PuCCa, bu kez de ilk paragraftan itibaren onu neden bu kadar sevip merak ettiğimizi bize yeniden kanıtlıyor.
   Bu arada, bizden duymuş olmayın ama, yine çok güleceğiz!

0 yorum:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...